Šeši paprasti lažybų patarimaiTapti sėkmingu lažybų lošėju nėra taip paprasta, kaip daugumai gali atrodyti - tai yra procesas, reikalaujantis daug laiko ir šalto proto.

Dažnai matome kaip žmonės, padėję savo pirmuosius žingsnius lažybose, nepaiso pagrindinių patarimų ir galvoja, kad vienintelis būdas užsidirbti dideles sumas yra kombinuoti statymai su žinomiausiais klubais.

Ne, tai nėra sėkmingas kelias šlovės link. Yra daug niuansų, kurių žmonės nesilaiko. Pateikiame šešis paprastus lažybų patarimus:

Kontroliuok savo pinigus

Niekada neinvestuok į lažybas visų savo pinigų ar tiek, kiek paprasčiausiai negali leisti. Nesvarbu, jog jauti, kad šis statymas yra tavo, tik kantrybė ir savikontrolė gali tapti sėkmės priežastimi.

Ieškok sėkmingų žaidėjų

Visada yra gerai turėti pavyzdį į bet kokį siekiama dalyką - taip ir šiuo atveju galima bet kurioje lažybų svetainėje susirasti žmones, kurie išmano savo darbą lažybų tinkle. Sek ir analizuok jų veiksmus.

Domėkis sportu

Tai tikriausiai yra kertinis dalykas, padėsiantis tau objektyviai vertinti konkrečius įvykius. Nė vienam lažybininkui nepakenkė savaitgalis prie televizoriaus stebint futbolo rungtynes ir analizuojant komandų stiprybes/silpnybes.

Statistika

Stebėti futbolo ar kitos sporto šakos rezultatus neužtenka. Būtina atkreipti dėmesį bent jau į paskutines penkerias rungtynes, sportinę formą, išvykos/namų rungtynių statistiką, tarpusavio mačų istoriją ir komandų naujienas.

Nepasiduok emocijoms

Niekada nepasitikėk tik tomis komandomis, kuriomis tu simpatizuoji. Jeigu yra komanda, kuri praėjusią savaitę tave įtikino ir sukėlė pasitikėjimą, nereiškia, kad ji ir kitą savaitę bus tokia pati. Svarbu yra objektyviai reaguoti į situaciją ir atsisakyti "nemėgstamų komandų sindromo".

Įvykių pasirinkimas

Prisimink, kad lažybose gali rinktis ne tik nugalėtoją ar įvarčių skaičių. Daugelis patyrusių lažybininkų nebijo investuoti į kampinius, tikslų rungtynių rezultatą, geltonas korteles ir pan. Kampiniai yra vienas patraukliausių lažybų įvykių, jeigu jį tinkamai išanalizuoji.

Komentarai