Vimbldono turnyrą apgaubė sutarto mačo skandalas

Pirmame šių metų Vimbldono turnyro etape rasti galimi įrodymai dėl tariamo sutarto mačo, bent jau taip praneša įvairios pasaulio žiniasklaidos.
Užsienio lažybų bendrovė Pinnacle patvirtino šią informaciją savo pranešime, kad vienas iš mačų turėjo keistų statymų braižą, kas yra neįprasta tokiems susitikimams. Pinnacle komanda pastebėjo, kad statymai buvo atlikti iš tam tikrų sąskaitų, kurios jau anksčiau pasižymėjo neįprastais statymais, kurie galbūt taip pat buvo susiję su sutartų mačų rezultatais.
"The New York Times" dienraštis įvardijo mačą, kuriame tariamai buvo klastotas rezultatas. Jie mano, kad mače kur dalyvavo ispanų dvejetų pora Fernando Verdasco (ATP dvejetai 84) ir Davidas Marrero-Santana (ATP dvejetai 54) kartu su priešininku duetu portugalu Joao Sousa (ATP dvejetai 79) ir argentiniečiu Leonardo Mayeriu (ATP dvejetai 73) ne viskas yra "švaru". Ispanijos tenisininkai šį susitikimą pralaimėjo 7-6, 6-4, 6-7, 6-1.
Sam'as Gomersall'as, kuris yra atsakingas už sąžiningą sportą Pinnacle lažybų bendrovėje ir stebi įvairius neatitikimus sako, kad tokių koeficientų judėjimų galime tikėtis kiekviename teniso mače.
Profesionalų tenisininkų asociacija (ATP) jau pranešė Sąžiningo sporto instancijai, dėl šio mačo įtarimo, jie atsakė viešai: “Sąžiningo sporto institucija yra atviresnė skelbiant visus mačo duomenis, tačiau reikia laikytis ir konfidencialumo ir nekaltinti dalyvių to neįrodžius”.
TIU (Sąžiningo sporto institucija) visai neseniai pranešė apie Nikolą Kickerį, kuris buvau nubaustas už mačo klastojimą gegužės mėnesį. Jam skirta šešių metų diskvalifikacija iš teniso turnyrų ir piniginė bauda.

Komentarai