BETGames.TV žaidimai nuo šiol bus tiesiogiai transliuojami „Pinnacle“ puslapyje


Tiesiogiai transliuojamų žaidimų kūrėjas ir tiekėjas BetGames.TV paskelbė, jog tokio pobūdžio paslaugomis nuo šiol galės naudotis „Pinnacle“ žaidėjai.

Pinnacle“ siekdami gauti lažybų bendruomenės narių pasitikėjimą ir teikdami aukšto lygio paslaugas įgijo neprilygstamą reputaciją daugiau nei 200 šalių. Paskutinės šios svarbios partnerystės detalės buvo aptartos viename iš didžiausių metų renginyje „ICE Totaly Gaming 2018”.

Šis sandoris reiškia, jog „Pinnacle“ dabar turi prieigą prie tiesiogiai transliuojamų internetinių žaidimų, tokių kaip Bet on Poker, Bet on Baccarat, Dice, Dice Duel, Lucky5, Lucky6, Lucky7, War of Bets ir Wheel of Fortune.

Pinnacle yra malonu pranešti apie savo partnerystę su BetgamesTV. Mes nuosekliai siekiame būti viršūnėje ir šis atliktas žingsnis leidžia mums pristatyti naujoves žaidėjams visame pasaulyje. Betgames suteiks „Pinnacle“ prieigą prie keleto populiariausių stalo ir loterijos žaidimų, o tai suteiks puikią galimybę išplėsti mūsų produktų pasiūlymus. Labai laukiame teigiamo ir ilgalaikio su jais bendradarbiavimo.“

Aistė Garnevičienė, BetGames.TV vykdomoji direktorė pareiškė: „BetGames.Tv per trumpą laiką užsitarnavo pelnytą reputaciją, esame vieni iš labiausiai novatoriškų kūrėjų, kurie siekia suteikti aukšto lygio turinį tiesiogiai transliuojamuose žaidimuose. „Pinnacle“ yra pripažinta organizacija, todėl džiaugiamės, kad suteiksime jiems visą mūsų žaidimų spektrą. Esu įsitikinusi, kad mėgausimės ilgalaikiu ir produktyviu bendradarbiavimu.“

Komentarai