Pasaulio čempionatas: Ispanija, Brazilija ir Vokietija nepateisino favoritų statuso

Pasaulio čempionatas pasiekė finišo tiesiąją - Rusijoje baigėsi visą mėnesį trukusios planetos pirmenybės, kurios pažėrė daug staigmenų ir netikėtų rezultatų.

Didžiausią sensaciją pateikė šeimininkai rusai - jų galimybės žengti į atkrintamąsias buvo vertinamos gana palankiai, tačiau kad aštuntfinalyje bus nukauti ispanai, tikėjosi tik patys rusai.

Maloniu turnyro siurprizu tapo Kroatija - Luka Modričiaus ir kitų puikiai čempionate žaidusių futbolininkų dėka kroatai pasiekė istorinę pasiekimą: pateko į finalą, bet ten nusileido Prancūzijai.

Kroatijos šansai laimėti pasaulio čempionatą prieš turnyrą pradžia buvo vertinami 33/1. Su tokiu mažu koeficientu prieš turnyro startą vargu, ar kada nors yra buvęs koks kitas finalininkas.

Pasaulio čempionatą laimėję prancūzai prieš turnyro startą nebuvo laikomi pagrindiniais favoritais, bet prie jų buvo priskiriami - jų koeficientas siekė 6,5.

Prancūzai buvo pasilikę už Brazilijos, Vokietijos ir Ispanijos nugaros - visoms šioms komandoms turnyras tapo tikra nesėkme.

Čempionų titulą gynusi Vokietija sukėlė tragediją šalyje - pasitraukė dar po grupių etapo. Jų koeficientas prieš turnyrą buvo 4,75.

Ispanija sensacingai iškrito aštuntfinalyje - jų koeficientas, kad laimės čempionatą, siekė 6. Lažybų kontorų favorite buvo laikyta Brazilija - 4,5 koeficientas, bet ir jiems teko Rusiją palikti jau po ketvirtfinalio.

Mažiausius šansus laimėti pasaulio čempionatą turėjo Panama ir Saudo Arabija - 1000/1.

Komentarai