Istorinis įvykis JAV sporte: NBA tapo lažybų bendrovės partneriu


Stipriausia planetos krepšinio lyga (NBA) priėmė istorinį sprendimą - nuo šiol bendradarbiaus su lažybų pasiūlą teikiančia bendrove.

Šis žingsnis yra istorinis tuo, kada iki šiol Jungtinėse Amerikos Valstijose jokia sporto lyga ar čempionatas niekada nebendradarbiavo su lažybų įmonėmis. NBA toks įvyks pirmasis - MGM nuo kito sezono teiks savo lažybinę patirtį stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje.

Šią informaciją iš pradžių patvirtino vienas svarbiausių žmonių NBA lygoje - Adamas Silveris. Kaip skelbia ESPN, MGM, kuri užsiima lažybų, viešbučių ir kazino verslu, nuo šiol galės legaliai naudotis oficialiais NBA vaizdo įrašais bei naudotis komandų logotipais ir juos naudotis verslo tikslais.

Neoficialiais duomenimis, NBA taip pat turėtų uždirbti iš kiekvieno statymo, susijusio su šia kompanija. Už atitinkamai atliktą statymą NBA gautų dalį jo procento.

Skelbiama, kad po šios sutarties NBA biudžetą per trejų metų laikotarpį papildys 25 mln. JAV dolerių.

NBA komisaras A. Silveris jau kurį laiką troško į lygą pritraukti partnerius iš lažybų kompanijų, kad ši galėtų iš to uždirbtų kur kas didesnes pajamas.

Komentarai